Podsumowanie konferencji prasowej zarządu

W dniu 06.10.2022 odbyła się konferencja z udziałem zarządu Longterm Games.

Longterm Games - spółka z branży gier, założona w 2020 roku przez znanego inwestora Alberta Rokickiego, zadebiutuje na NewConnect już 10 października. Studio przygotowuje się do premiery swojej debiutanckiej gry Space Tail: Every Journey Leads Home oraz wejścia na NewConnect.

Studio zostało założone przez trzy osoby: Alberta Rokickiego, inwestora z ponad 20-letnim doświadczeniem i założyciela portalu longterm.pl, Roberta Ogłodzińskiego, doświadczonego dziennikarza finansowego i scenarzysty, który praktykę w produkcji gier zdobywał m.in. przy Wiedźminie 3 i Cyberpunku 2077 oraz Adriana Przybylskiego, inwestora i analityka, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Open TFI i Deloitte Polska. Od początku swojej działalności, czyli czerwca 2020 r. spółka skupia się na stworzeniu swojej pierwszej gry Space Tail: Every Journey Leads Home.

– W najbliższym czasie czekają nas dwa wielkie wydarzenia, ten fakt dodaje entuzjazmu i zaangażowania całemu zespołowi. Już w najbliższy poniedziałek nasze akcje zadebiutują na NewConnect, a jeszcze w tym roku odbędzie się premiera naszej pierwszej gry. Chcemy symultanicznie wypuścić tytuł na Steamie, GOGu i Nintendo Switch. W pierwszym kwartale przyszłego roku planujemy wypuszczenie Space Tail: Every Journey Leads Home na konsole Sony i Microsoft. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ocen demo gry - mówi Albert Rokicki, prezes Longterm Games.

Gra Space Tail: Every Journey Leads Home to platformówka opowiadająca historię psa o imieniu Bea podróżującego przez kosmos. Zgodnie z filozofią studia produkcja posiada nietuzinkową grafikę, oprawę muzyczną, angażujący gameplay, wciągającą historię oraz planuje być “longsellerem”, czyli zarabiać długo po swojej premierze. W sierpniu Longterm Games zdecydowało się umieścić na Steamie demo gry, które zostało kapitalnie odebrane, utrzymując średnią pozytywnych ocen na poziomie 97%.

– Wejście na giełdę to spełnienie moich marzeń, ale także wypełnienie zobowiązania wobec naszych inwestorów. Część z nich będzie to traktować jako formę wyjścia z inwestycji i zarobienia na niej, ale słyszymy głosy, że wielu z nich wiąże ze spółką długoterminowe plany. Chętnie podzielimy się zyskami w postaci dywidendy. Nie mamy jeszcze opracowanej polityki dywidendowej, ale chcemy iść wzorem innych spółek z naszego sektora, takich jak Creepy Jar - dodaje Rokicki.

Opis spółki

Longterm Games to producent gier, który powstał z połączenia wieloletniego doświadczenia w biznesie, a także doskonałej znajomości rynku game developingu.

Studio zostało założone przez trzy osoby: Alberta Rokickiego, inwestora z ponad 20-letnim doświadczeniem i założyciela portalu longterm.pl, Roberta Ogłodzińskiego, doświadczonego dziennikarza finansowego i scenarzysty, który praktykę w produkcji gier zdobywał m.in. przy Wiedźminie 3 i Cyberpunku 2077 oraz Adriana Przybylskiego, inwestora i analityka, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Open TFI i Deloitte Polska.

Longterm Games tworzy kilkanaście utalentowanych osób, które w oparciu o filozofię studia tworzą produkcje z nietuzinkową oprawą graficzną i zgodnie z modelem biznesowym mają mieć status “longsellerów”, czyli gier, które będą generować przychody jeszcze długo po premierze. Flagowym tytułem, nad którym pracuje studio jest gra Space Tail: Every Journey Leads Home – platformówka opowiadająca historię psa o imieniu Bea podróżującego przez kosmos. Premiera gry zaplanowana jest na IV kwartał 2022 r. Obecnie spółka czeka na debiut na NewConnect, który odbędzie się 10 października.

Prezentacja spółki <<PDF>>

strona internetowa: https://longtermgames.pl/

facebook: https://www.facebook.com/LongtermGames

twitter:https://twitter.com/GamesLongterm

LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/longterm-games/

youtube:https://www.youtube.com/channel/UCKsu8c8ws9kWkRpVrZnkHyA

Poniżej linki do relacji w mediach inwestorskich 👇

Poniżej linki do publikacji w mediach dla inwestorów

Gazeta Giełdy Parkiet 👇

Longterm Games zadebiutuje na małej giełdzie
Spółka z branży gier, założona w 2020 r. przez znanego inwestora Alberta Rokickiego, 10 października wejdzie na NewConnect.

Strefa Inwestorów 👇

Longterm Games zadebiutuje na NewConnect 10 października
Longterm Games - spółka z branży gier, założona w 2020 roku przez znanego inwestora Alberta Rokickiego, zadebiutuje na NewConnect już 10 października. Studio przygotowuje się do premiery swojej debiutanckiej gry Space Tail: Every Journey Leads Home oraz wejścia na NewConnect.

Stockwatch 👇

Longterm Games zadebiutuje na NewConnect 10 października
Longterm Games, czyli spółka z branży gier, założona w 2020 roku przez znanego inwestora Alberta Rokickiego, zadebiutuje na NewConnect już 10 października

Biznesradar 👇

Longterm Games zadebiutuje na NewConnect 10 października
Longterm Games - spółka z branży gier, założona w 2020 roku przez znanego inwestora Alberta Rokickiego, zadebiutuje na NewConnect już 10 października. Studio przygotowuje się do premiery swojej debiutanckiej gry Space Tail: Every Journey...

Stooq 👇

https://stooq.pl/n/?f=1513884&c=1&p=4+22

https://stooq.pl/n/?f=1513889&c=1&p=4+22

Wywiad jakiego udzielił prezes Albert Rokicki dla Inwestorzy.tv 👇

W ostatnich dniach ukazały się również prezentacje wideo spółki

Prezentacja spółki i sesja pytań do prezesa Alberta Rokickiego 👇

Prezentacja spółki i sesja pytań do zarządu - Alberta Rokickiego, Roberta Ogłodzińskiego i Adriana Przybylskiego 👇