Na pomoc Ukrainie

Na pomoc Ukrainie

Jesteśmy dogłębnie poruszeni i zasmuceni rozmiarem tragedii, jakiej doświadczają nasi wschodni Sąsiedzi. Potępiamy rosyjską agresję i wspieramy dzielny Naród Ukrainy w tej nierównej walce z agresorem i idąc za przykładem naszej gamingowej rodziny (jak chociażby 11 bit studios) postanowiliśmy przekazać 10 000zł największej ogólnopolskiej zbiórce na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie (https://www.siepomaga.pl/ukraina). Pieniądze pochodzą z generowanych już przez naszą spółkę przychodów.

Gorąco zachęcamy także do przyłączenia się i wsparcia jednej z oficjalnych zbiórek.Oczy i serca całego świata są teraz słusznie skierowane ku naszym wschodnim Sąsiadom, pokrótce jednak postaramy się podsumować aktualne wydarzenia w naszej spółce:

1) Pracujemy bardzo intensywnie nad grą oraz trailerem i jeszcze tej wiosny zamierzamy ją ogłosić światu! :-)

2) Podtrzymujemy termin premiery w II połowie 2022. Gra ma zostać wydana jednocześnie na PC oraz konsole, włączając w to Nintendo Switch na które bardzo liczymy :-)

3) Jesteśmy już na finiszu kompletowania dokumentów dla GPW i bardzo bliscy uruchomienia oficjalnej procedury wejścia na NewConnect i jest bardzo duża szansa że debiut nastąpi jeszcze w tym roku.

4) Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tym roku konferencję KS (to już 10 edycja!) organizujemy wspólnie z InvestCuffs i odbędzie się ona w ramach tej imprezy w sobotę 26.03 w ICE Congress Center w Krakowie.

Będzie w końcu okazja aby spotkać się na żywo!

Całodniowa konferencja dla inwestorów KS10 odbędzie się w sobotę 26.03.2022 w ICE Kraków Congress Centre od godz. 10:00 do 20:00. Odbędą się prezentacje 8 spółek -   Noctiluca (Mateusz Nowak i Krzysztof Czaplicki),  Rune Powered (Mateusz Stoch i Szymon Miś), Bloober Team (Piotr Babieno), Movie Games (Mateusz Wcześniak), Covenant.dev (Stan Just), Milton Essex, Longterm Games (Albert Rokicki, Robert Ogłodziński i Adrian Przybylski) i Enjoy Studio (Dawid Strzeboński i Michał Baraniak).

Po prezentacjach będzie możliwość zadawania pytań przedstawicielom spółek.

Będzie nagranie wideo z całości konferencji KS10 w cenie.

Poniżej link do zakupu biletów - należy wybrać bilety na "Warsztaty Książęca Street" - rabat 15% po wpisaniu kodu: "street15"

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-964-kongres-invest-cuffs-2022-71497?id=371076

Mamy nadzieję do zobaczenia w Krakowie!